Mieszkanie w stylu boho

0
204
Colorful fully furnished room decorated in boho style

Nazwa boho pochodzi od sformułowania „la boheme” czyli cyganerii. Korzenie tego stylu sięgają XIX wieku. Styl boho zmieniał się w miarę upływu lat przechwytując niektóre cechy obecnie wyróżniających się stylów. Boho nie ogranicza się jedynie do mody. Również mieszkanie możemy urządzić inspirując się tym stylem.

Wprowadzenie stylu boho urozmaici nudne wnętrze

Wprowadzanie elementów stylu boho może być idealnym sposobem na dodanie wnętrzu charakteru. Kolory, różne wzory i rozmaite przedmioty na pierwszy rzut oka nie pasujące do siebie stworzą idealne i niepowtarzalne wnętrze z charakterem. Liczne artystyczne połączenia folku, kwiatów, kształtów są dozwolone, a nawet. Bardzo istotnym dodatkiem są również świece.

Styl boho – pokaż kim jesteś

W myśli stylu boho wnętrze ma pokazać Twoją osobowość. Niech w mieszkaniu pojawią się różne pamiątki i wszelkie rzeczy, które coś dla Ciebie znaczą. Nie zapomnij o kwiatach i roślinach, które staną się dopełnieniem wnętrza. Nie bój się mebli wiklinowych, starego drewnianego stołu – to są idealne meble, które będą pasowały do Twojego boho mieszkania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here